حرف های یک ضد انقلاب

لا تمنعن أحدکم مهابة الناس أن یقوم بالحق إذا علمه

حرف های یک ضد انقلاب

لا تمنعن أحدکم مهابة الناس أن یقوم بالحق إذا علمه

انقلاب مصدر باب انفعال از ریشه قلب است. با دیدن قلب های صورت گرفته و عدول از بایسته ها و شایسته های دین در جامعه امروز،‌ کسانی که بر این مبنا معترض روند حاضر باشند، ضد انقلابند. اگر چه کم و بیش چنین برچسب هایی خورده و می خورند. اینجا حرف های یک ضد انقلاب را بخوانید... حرف های یک «ضد انقلابِ» انقلاب ...

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

۲۷
خرداد
۹۳

رئیس جمهور ایران: مردم در همه صحنه‌ها گفتند که هیچ گروه و جناحی حق ندارد انقلاب را به نام خود مصادره کند، هیچ جناح و گروهی حق این را هم ندارد که دفاع مقدس را به نفع جناح خود مصادره کند. همچنانکه هیچ جناح و گروهی حق این را ندارد که رهبری نظام را برای خود مصادره کند.

با نگاهی کوتاه به روندی که حسن روحانی در حال طی کردن است و توجه به این جملات حسن روحانی که اخیرا بیان شده است، تحلیل اتفاقاتی که در جامعه در حال رخ دادن است، جالب خواهد بود. قبل از این که به یکی از این اتفاقات که در فیلم نشان داده شده است بپردازیم توجه به دو تا از مصادره های صورت گرفته از اسم رهبری توسط حسن روحانی خالی از لطف نیست:

·        طرف رفته  قرار دادی امضا کرده که روی ترکمنچای را سفید کرده، بعدش با اعتماد به نفس کامل میاد نامه می زنه به رهبری تشکر می کنه می گه تو کمک کردی این توفیق الهی کسب شد!!! این هم نامه اش:«اینجانب با تبریک این توفیق الهی به حضور رهبری معظم انقلاب، از هدایت و حمایت جنابعالی سپاسگزارم.»

·        یا مثلا خود رهبری می گه آقا من انتظارم توی سال حماسه اقتصادی برآورده نشده، طرف بر می گرده می گه من راضیم، از مقام معظم رهبری هم تشکر می کنم!!!

 


این که چرا این بابا این طوری می کنه اصلا اصلا به من ربطی نداره. جسارت نباشه به شما هم ربط نداره. پیام انتخابات 24 خرداد را اگر درست درک کرده باشید عرض بنده را متوجه می شوید. زمانی که قدرت در دست لیبرال های نماز خوان باشد، همین که خیلی از چیزهای دیگه را پخش نمی کنند، جای شکرش باقیه.

فقط نمی دونم چه حکایتی شده این هر کاری می کنیم باید اسم مقام معظم رهبری!  بیاد. کی گفته این جوری باید باشه؟ هر غلطی بکنید با یه اسم روش ماله بکشید؟

این بابا در دفاع از کاری که کرده فکر می کنید چی گفته؟ بخونید: «من با آن حرکات فقط خواستم بینندگان برنامه را شاد کنم. مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری که امسال را به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری کردند، من هم سعی کردم اندکی به دوستداران فرهنگ و موسیقی حالِ خوب و انرژی مثبت القا کنم.»

لابد بابک خان هم بیاد بگه در راستای افزایش خوداتکایی به صادرات غیرنفتی و اقتصاد مقاومتی غیرنفتی که مقام معظم رهبری فرمودند، پول فروش نفت را گذاشتم جیب خودم تا اقتصاد ایران را مقاوم کنم!!!

نهایت امر این که عبارت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری یکی از دستاوردهای دولت یازدهم است. امید است هر چه سریع تر این گفتمان در کشور نهادیه سازی شود!!!

  • سیاس
۰۷
خرداد
۹۳

نوبخت: برگزاری جشن و مراسم در سالگرد انتخاب قاطعانه آقای روحانی توسط مردم، یک حق است و در جهت نشاط جامعه لازم است و همه دستگاه‌های اجرایی باید از این فرصت استفاده کنند.

مگه انقلاب کرده که می خواد جشن سالگرد بگیره؟ با یکی و نصفی جمعیت ورزشگاه آزادی به زحمت و سختی خودش را رسونده به کرسی ریاست و سروری اسمش شده انتخاب قاطعانه!!! از پول بیت المال می خواد جشن بگیره که چی؟ نکنه فرق بیت المال و حقوقش را نمی دونه؟ نکنه که فکر می کنه اگر کسی رئیس جمهور شد حق داره با بیت المال هر کاری خواست بکنه؟
ظاهرا که این طوره که حق هم می دونید! بیت الماله ها... یعنی مال مردم... حواستون هست؟

مردم از ریخت و پاش شما نشاط پیدا می کنند؟ لابد از پارتی(همون جشن خودمون!)  شبانه خانم های شما در روز ولادت حضرت زهرا هم نشاط پیدا کردند! بزنید، برقصید، سکه به هم هدیه بدین!!!  مردم هم هاها از ته دل بخندند و شادی کنند! حالتون خوبه؟ اصلا انگار در جریان نیستید؟
  • سیاس