حرف های یک ضد انقلاب

لا تمنعن أحدکم مهابة الناس أن یقوم بالحق إذا علمه

حرف های یک ضد انقلاب

لا تمنعن أحدکم مهابة الناس أن یقوم بالحق إذا علمه

انقلاب مصدر باب انفعال از ریشه قلب است. با دیدن قلب های صورت گرفته و عدول از بایسته ها و شایسته های دین در جامعه امروز،‌ کسانی که بر این مبنا معترض روند حاضر باشند، ضد انقلابند. اگر چه کم و بیش چنین برچسب هایی خورده و می خورند. اینجا حرف های یک ضد انقلاب را بخوانید... حرف های یک «ضد انقلابِ» انقلاب ...

۱۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۳ ثبت شده است

۳۱
فروردين
۹۳

اگر بخواهید بی‌خوف و هراس در مقابل باطل بایستید و از حق دفاع کنید و ابرقدرتان و سلاحهای پیشرفته آنان و شیاطین و توطئه‌های آنان در روح شما اثر نگذارد و شما را از میدان به در نکند، خود را به ساده زیستن عادت دهید و از تعلق قلب به مال و منال و جاه و مقام بپرهیزید. مردان بزرگ که خدمتهای بزرگ برای ملتهای خود کرده‌اند اکثر ساده زیست و بی‌علاقه به زخارف دنیا بوده‌اند. آنها که اسیر هواهای پست نفسانی و حیوانی بوده و هستند برای حفظ یا رسیدن به آن تن به هر ذلت و خواری می‌دهند؛ و در مقابل زور و قدرتهای شیطانی خاضع، و نسبت به توده‌های ضعیف ستمکار و زورگو هستند. (صحیفه نور، ج 18، ص 471)

اگر چه چند سالی بود که مردم احساس می کردند وقت و دوره اشرافی گری گذشته است، اما دولتی که به زحمت خود را به کرسی ریاست رساند ظاهرا با مبانی و ابتدائیات حکومتداری و مسئولیت از نگاه دین آشنا نیست؛ اگر چه اسم و لباسش روحانی باشد، اگر چه خود را مرد میدان جنگ مقدس بداند و یار امام.

کاخ سعدآباد شده است محل تجمع و پارتی زنان دولتی به اسم میلاد حضرت فاطمه (س)، مجلسی که رقص و شوی لباس و حضور بی حجاب از اقدامات صورت گرفته در آن است.( + + +)

به شخصه نه توقعی دارم که این آقایان حتی ذره ای فهم دینی از مسئولیت داشته باشند یا بخواهند بفهمند، و نه انتظاری که در عمل و ظاهر درست رفتار کنند. اما حداقل توصیه ای که دارم این است که به گونه ای به خوشی و تمتع از جایگاهی که بدست آورده اید بپردازید که مردم متوجه نشوند. چه نیازی است که در بوق کنید که مسئولان دولتی به سبک زندگی شاهانه و اشرافان زندگی می کنند! لذت دنیایتان را ببرید، اما بی سر و صدا، بگذارید مردم ندادند که اگر بدانند...

دولت یازدهم با مردانی که چند هزار میلیارد سرمایه دارند، چه می فهمند که یارانه 45 تومانی یعنی چه؟ چه می فهمند خرج درمان و شکم یعنی چه؟ رنج اشرافان احتمالا از فشار باد معده شان است که زیاد خورده اند، نه شکم های به کمر چسبیده محرومان!!!

آقای روحانی... با کمال تاسف باید بگویم هیچ رنگ و بویی از اسلام در شما نمی بینم...

  • سیاس
۲۴
فروردين
۹۳

یکی از دستاوردهای مهم و برجسته دولت یازدهم را می توان دیپلمات شدن فرماندهان سپاه و ارتش دانست. به جای این که رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و دستگاه دیپلماتیک کشور جواب یاوه گویی ها و لجن پراکنی های دشمن را بدهد، هم چنان شاهد سکوت و خنده مسئولان دولتی هستیم تا جایی که جواب عربده کشی های آنها را فرماندهان نظامی و امامان نماز جمعه تهران باید بدهند...!!!
تقریبا هر هفته یا نماز جمعه تهران یا یکی از مقامات نظامی باید جواب دهن کجی دشمن را بده و آقایان همچنان ساکت و لبخند زده به دشمن نگاه کنند..

واکنش فرمانده ارتش به قطعنامه اروپا

سردار جزایری خطاب به مسئولان آمریکایی: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هیچ توافق غیر اصولی را نمی‌پذیرند

واکنش فرمانده سپاه به سخنان اخیر جان کری

 

  • سیاس
۱۷
فروردين
۹۳

علی اکبر صالحی (رئیس سازمان انرژی اتمی اعتدال گرایان): می‌توانم بگویم که در سه - چهار سال گذشته سیاست خارجی ایران بسیار حکیمانه پیش رفته است.

روحانی (رئیس اعتدال گرایان): متاسفانه در سال‌های اخیر، دولت نهم و دهم به نام سیاست خارجی تهاجمی به اقدامات بی‌هدفی در سطح بین‌المللی دست زده است که بیشتر به بحران‌آفرینی شباهت دارد تا یک سیاست خارجی منسجم و فراگیر.

آقای روحانی حواستون باشه توی دولتتون آدم هایی پیدا نشوند که طرفدار افراطی ها و متحجرها و بی سوادها باشند. مردم توقع دارند دولت شما هم چنان معتدل باقی بماند.

  • سیاس
۱۷
فروردين
۹۳  • سیاس
۱۶
فروردين
۹۳

روحانی: ما در عرصه سیاست خارجی موفقیت بزرگی به دست آورده‌ایم، ولی چون اکنون در ابتدای مسیر راه هستیم در این ارتباط کمتر حرف می‌زنیم و ان‌شاءالله وقتی این مسیر به پایان رسید مسائل را در این زمینه باز می‌کنم و خیلی‌ها خجل می‌شوند.

می گم این موفقیت بزرگ تازه اول کار هست، خدا به خیر کنه آخر کار می خواهید چی تحویل ملت بدید؟!!! خدا را شکر هم خودتون در مورد این موفقیت بزرگ کمتر حرف می زنید، هم اجازه نمیدید کسانی که موفقیت شما را بزرگ نمی دونند حرف بزنند. می گم آقای روحانی می خواهید یک زحمت بکشید تا همین جا موفقیت بزرگی که بدست آورده دست نگه دارید و مردم را بیشتر از این شرمنده زحماتتون نکنید. می ترسم آخر کار خیلی ها خجل بشن ها... از ما گفتن بود، خود دانید!!!

  • سیاس
۱۶
فروردين
۹۳

روحانی: بیائید به هم نزدیک شویم و دل‌ها را پاک و صاف کنیم. نمی‌دانید که اتهام چه اشتباه بزرگی است. اگر کسی خطای کوچکی کرده خطایش را بزرگ نکنیم و اگر خطا بوده آن را تبدیل به خیانت نکنیم و اگر خیانت کوچکی بوده آن را بزرگ و بزرگ‌تر نکنیم. چه خیری در جدایی،‌ انشقاق و فاصله وجود دارد. چه خاصیتی در آنها وجود دارد که بعضا بازهم آن را دنبال می‌کنیم. ما باید به هم نزدیک شویم. همه ما ایرانی هستیم و باید برای ایران تلاش کنیم. همه ما مسلمان هستیم و باید برای اسلام و اجرای اخلاق محمدی تلاش کنیم. اگر باهم باشیم، دست به دست هم بدهیم و برادرانه در کنار هم باشیم دست خداوند نیز کنار ما خواهد بود، روی سر ما خواهد بود و دست خداوند یعنی قدرت خداوند. قدرت الهی که آمد هر مشکلی آسان می‌شود و ما کاری کنیم که خدا با ما باشد و اگر خدا با ما باشد، همه چیز حل می‌شود.

مردم می پرسند رئیس جمهور شورای حل اختلاف است؟ مردم می پرسند رئیس جمهور حقوقدان است یا مشاور روان پزشک که مرتب از دوستی و خوبی و مهربونی با همه صحبت می کند؟ مردم می پرسند اگر هر کسی مسلمان بود کافی است که بین ما او فاصله ای نباشد؟ مردم می پرسند آقایانی که بر حرمت شکنی عاشورا سکوت کردند، بعضا عمامه به سر هم بودند، آیا باید بین ما و آنها فاصله ای نباشد؟ مردم می پرسند نکند رئیس جمهور دغدغه اش شده است آدم هایی را تطهیر کند که مردم خوب آنها را می شناسند؟

                                                آقای روحانی مردم هنوز تَشنه صداقت اند.

 

  • سیاس
۱۶
فروردين
۹۳

مقام معظم رهبری:در باب حماسه  اقتصادی کاری که باید انجام بگیرد و توقّع بود که اتّفاق بیفتد، اتّفاق نیفتاد. تلاشهایی انجام گرفت که مورد سپاس است، ولی کار بزرگی که باید در زمینه ی حماسه ی اقتصادی انجام بگیرد، همچنان در پیش روی ما است.

روحانی: من از مسئولان دولتی در سراسر کشور هم تشکر می‌کنم و هم راضی هستم؛ چرا که ما در اقتصاد، در مسائل اجتماعی و در زمینه‌های فرهنگ، سیاست داخلی و خارجی با هدایت‌های مقام معظم رهبری کارهای بزرگی انجام داده‌ایم و قدم‌های مهمی را برداشته‌ایم.

در زمینه فرهنگ و سیاست خارجی هم بماند؛ خودتان بهتر می دانید چه کرده اید و می کنید!

                                         آقای روحانی، مردم هنوز تَشنه صداقت اند.

 

  • سیاس
۱۶
فروردين
۹۳

مَرَّ شَیْخٌ مَکْفُوفٌ کَبِیرٌ یَسْأَلُ فَقَالَ أَمِیرُ الْمُؤْمِنِینَ علیه السلام مَا هَذَا قَالُوا یَا أَمِیرَالْمُؤْمِنِینَ نَصْرَانِیٌّ فَقَالَ أَمِیرُ الْمُؤْمِنِینَ ع اسْتَعْمَلْتُمُوهُ حَتَّى إِذَا کَبِرَ وَ عَجَزَ مَنَعْتُمُوهُ أَنْفِقُوا عَلَیْهِ‏ مِنْ‏ بَیْتِ‏ الْمَالِ. (حرعاملی، 1402، ج‏15، ص66، ح19)

در روایت تکان دهنده فوق، آمده است که روزی حضرت امیرالمومنین از جایی می­گذشتند که می­بینند پیرمرد از کار افتاده و نابینایی مشغول گدایی کردن است. حضرت با مشاهده این صحنه می فرمایند این چه وضعی است؟ اطرافیان پاسخ می­دهند که ای امیرالمومنین این مرد نصرانی است. حضرت در پاسخ می­فرمایند در روزگار جوانی و سلامت، او را به کار گرفتید و اکنون که پیر و کور شده او را از حق خویش محروم ساخته به حال خود رها کرده‌اید؟ سپس دستور می دهند که از بیت المال به او بدهند. «پرسش امیر المؤمنین «ع» درباره آن مرد با لفظ «ما چیست»؟ که براى سؤال از اشیاء است نه اشخاص، دلیلى آشکار است براى ناپسند شمردن این پدیده (حضور محتاج در مردم و سرگردان در کوچه و خیابان)، براى جامعه‏اى که پرچم قرآن بر آن در حال اهتزاز است.» (حکیمی، 1380، الحیاه، ج‏6 ، ص453)

 


 

چگونه می توان از یک انقلاب قرآنی و تحول اسلامی در جامعه درم زد که اتومبیل سواری یک قارون دزد، می تواند چند خانوار مستمند را بطور کامل تامین کند یا یک شام در رستورانی، 360 هزار تومان باشد و خانواری با آب پنیر گذران کنند؟ این چگونگی ها به حذف اسلام منتهی می شود نه حفظ اسلام، «کاد الفقر ان یکون کفرا» و اینها همه ظلم است، ظلمی بزرگ، گسترده، ویرانگر، اعتقاد سوز، ایمان ستیز و ظلم را چه نسبتی با اسلام و مسلمانی ... الا لعنه الله علی القوم الظالمین.» (حکیمی، منهای فقر، ص 56)

 

 

  • سیاس
۰۹
فروردين
۹۳

مردم می پرسند هزینه میلیونی ارسال پیامک های تبریک سال نو آقای روحانی به مردم، از کجا تامین شده؟ مردم می پرسند مگر رئیس جمهور چقدر درآمد داره که ظرف چند روز چندین میلیون تومان پول پیامک می ده؟ مردم می پرسند دولت که از پول خزانه برای زدن پیامک که استفاده نمی کنه؟

آقای روحانی، مردم هنوز تَشنه صداقت اند...

  • سیاس
۰۸
فروردين
۹۳

مردم می پرسند چه طوری هست که کسی که نه به خاطر آدم کشی، نه به خاطر آتش زدن مغازه و ماشین مردم در خیابان، نه به خاطر زیر سوال بردن حکم قصاص و نه نوشتن مقاله در رد عصمت معصومین، بلکه به خاطر نوشتن چند یادداشت انتقادی به دولت یازدهم به جرم اقدام علیه امنیت ملی(!) دادگاهی می شه، اما آقای رئیس جمهور صحبت از ایثار و گذشت در مقابل کسانی که با مردم دشمنی کردند و می کنند، صحبت از گذشت در مقابل بداخلاقی ها می کنند؟

مردم می پرسند مگر رئیس جمهور در زمان جنگ نبودند؟ مگر نمی دیدند که اروپا و کشورهای منطقه چه طور به صدام خدمت می کنند. مردم می پرسند خانواده شهدا و جانبازان از دشمن گذشت کرده اند که رئیس جمهورشان می گویند باید گذشت کرد؟

مردم می پرسند چطور هست رئیس جمهور برای همه دنیا مهربان تر از مادرند برای مردم خودشان ...

آقای روحانی، مردم هنوز تَشنه صداقت اند...

  • سیاس